чемпіонату України з греко-римської боротьби, Суми. фото

Збірна Київщини з греко-римської боротьби виборола 8 нагород та стала найсильнішою командою ЧУ

На килими чемпіонату України з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23 років вийшли найсильніші борці країни у цій віковій групі. Змагання приймали Суми з 31 березня по 1 квітня.

Збірна Київської області виборола вісім нагород та стала найсильнішою командою змагань.

Медальна скарбничка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності поповнилася чотирма нагородами під успішним керівництвом тренерського штабу Михайла Лозового, Максима Чепурка, Степана Шелемеха та Андрія Калашнікова.

Так, чемпіоном України у вазі 97 кг став Валентин Шкляренко.

Іван Максютенко виборов титул віце-чемпіона у ваговій категорії 72 кг.

Бронзовими призерами стали Віталій Андрійович (87 кг) та Тарас Крупський (60 кг).

Також нагороди команді Київщини принесли Дмитро Кіяшок - 1 місце у вазі 87 кг, Микита Алєксєєв - 2 місце у вазі 82 кг, Сергій Грушин - 3 місце у вазі 67 кг та Микита Політаєв - 3 місце у вазі 77 кг.