Чемпіонат України зі стрільби з лука, Львів. Фото

Збірна Київщини – володар бронзи ЧУ зі стрільби з лука

Жіноча команда Київської області, до складу якої увійшли Людмила Лещенко, Марія Свиридовська та Валентина Іванова, привезла бронзові нагороди з чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні, який відбувався з 28 січня до 3 лютого у Львові.

 

 

Спортсменки, які представляють клуб стрільби з блочного лука "Стрілець" федерації стрільби з лука Київської області, на Чемпіонаті здобули третє почесне місце.

А взагалі за найвищі нагороди та титул чемпіона України змагалися понад 200 спортсменів, які представляли 14 областей України та Київ.

Чемпіонат України є одним з етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрільби з лука, що братиме участь в подальшій підготовці до відбіркових змагань та боротьбі за право участі в чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, який відбудеться 26 лютого–2 березня 2019 року в Самсуні, Туреччина.

«Наші вітання жіночій команді та побажання, так тримати та здобувати найвищі нагороди в цьому прекрасному виді спорту!», - поздоровляє президент Федерації стрільби з лука Київської області Олександр Шапка.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.02.2019

Читати далі
Згорнути