Збірна Київщини - чемпіон України з риболовного спорту (фідер)

З 22 по 24 червня в Українці на Обухівщині відбувся чемпіонат України з риболовного спорту (фідер) серед спортсменів з порушенням слуху. 

 

 

У змаганнях прийняли участь 12 регіонів України: Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернівецької та м. Києва. Вперше за всю історію проведення чемпіонатів України виловлено 112,3 кг риби, це рекорд.
Київщину представляли четверо спортсменів – це кандидати у майстри спорту України, член національної збірної команди України Сергій Дейнека (м. Бориспіль), Олександр Забабурін (Кагарлицький район), Дмитро Інноков, Олександр Візняк (м. Ірпінь). 

Збірна команда Київщини виборола золото, уловивши більше 20 кг риби.
В особистій першості Сергій Дейнека посів І місце, Дмитро Інноков посів ІІ місце.  
У нагородженні прийняли участь начальник управління гуманітарного розвитку міста Українки Луцик Юлія та начальник Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віниченко Марія Василівна.
Від спортсменів зі спортивної рибної ловлі України було нагороджено головного суддю змагань, суддю національної категорії Олександра Шевченка та начальника Київського регіонального центру Марію Віниченко.

 

За інформацією прес-центру «Інваспорт»

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.07.2021

Читати далі
Згорнути