Збірна Київщини - чемпіон України з легкої атлетики

У Сумах сьогодні завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів U-20.

В командній першості збірна Київської області виборола чемпіонський титул серед 25 команд та 426 учасників, набравши 918 очок. Друге місце посіла Харківщина, а третьою стала Дніпропетровська область.

Отже, перше загальнокомандне місце та 12 медалей - три золота, чотири срібла та п’ять бронз – ось результат успішного виступу нашої збірної.

І, не змінюючи традицій, нагороди різного ґатунку вибороли легкоатлети Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Безапеляційну перемогу у штовханні ядра вже вкотре здобула вихованка подружжя Самолюків - Тетяна Кравченко.

Владислав Жирний у змаганнях семиборців посів друге місце, встановивши особисті рекорди у штовханні ядра, стрибках з жердиною та у бігу на 1000 м.

Серед представників інших закладів маємо результати наступні.

Стали першими Роман Войцешук у семиборстві з результатом 5337 та Ілля Кравченко, який стрибнув з жердиною на висоту 5.35 м.

Срібною призеркою стала Марія Буряк у бігу на 200 м з показником 55.35. На 1500 м срібло виборов і Олександр Гонський, продемонструвавши результат 3:55.77. В с/х 300 м другою стала Євгенія Сичок (5:16.55)

Бронзові нагороди здобули Алла Дудніченко, жердина (3.40), Марія Слобода, п’ятиборство (3505), Володимир Андрощук, семиборство (4697), Діана Кравченко, потрійний стрибок (11.96), Ілля Петах, жердина, (4.80).

І вже наближаються наступні легкоатлетичні старти – з 7 по 9 лютого Суми прийматимуть чемпіонат України серед дорослих і молоді у приміщенні та чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді.