Всеукраїнських змагань юних фігуристів, Льодограй. Фото

Завершився ІІ етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

В Богуславі відбувся другий з чотирьох етапів наймасовіших стартів у вітчизняному фігурному катанні - Всеукраїнських змагань юних фігуристів.

Понад 230 юних спортсменів з різних регіонів України демонстрували результати своєї наполегливої праці, майстерність та артистизм, змагались за право потрапити до фіналу змагань.

 

 

Чотири вихованця Школи фігурного катання УНТЦ «Льодограй» виступали в цьому етапі. Лука Імедашвілі виборов золото в своїй категорії (Хлопці 2009-2010 року народження). Сіра Мілана здобула 5 місце (Дівчата 2009-2010); Запорізька Анна  – на 7 місці (Дівчата 2008-2009);  Фелді Марина – на 13 місці (Дівчата 2006-2008).

 

Лука Імедашвілі

Поздоровляємо всіх учасників, їх батьків та тренерів з ще одною, успішно подоланою сходинкою в цьому сезоні! Бажаємо не сумувати, якщо цього разу «щось пішло не так», а й надалі отримувати задоволення від улюбленого спорту, мати мрію та впевнено втілювати її в життя!

Нагадаємо, що турнір складається з чотирьох етапів, перший з яких відбувся в Харкові, третій та четвертий відбудуться в Дніпрі (28 лютого-1 березня) та Білій Церкві (18-21 березня). Фіналісти визначатимуться згідно з рейтингом за сумою двох кращих результатів, показаних на етапах змагань. Фінал прийматиме Одеса (13-16 квітня).

Незабаром дивіться репортаж на YouTube - каналі УНТЦ «Льодограй»

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
УНТЦ "Льодограй"
Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.02.2020

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути