«Освіта–ВР ДЮСШ» 2005-2006 р.н. Фото

Завершився футбольний сезон ДЮФЛ Київської області

Завершився футбольний сезон в дитячо-юнацькій футбольній лізі Київської області. В сезоні 2017/2018 три команди «Освіта–ВР ДЮСШ» (юнаки 2003-2004 р.н.,2005-2006 р.н,2007-2008 р.н.) Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи брали участь в обласних змаганнях з футболу.  Всі домашні матчі команда проводила на прекрасному футбольному полі зі штучним покриттям в селі Іванковичі.

 

 

Сезон був довгим. Спочатку, восени 2017 року (вересень-жовтень-листопад) наші команди провели  перше коло, а вже весною 2018 року (квітень-травень-червень) - друге. Змагання відбувалися (на виїзді чи вдома) кожної суботи та неділі. Всього нашими командами в цьому сезоні зіграно більше 50-ти матчів, не тільки в Іванковичах, а й по всій області.

Всім процесом підготовки і участі в змаганнях наших команд керував старший тренер відділення футболу районної ДЮСШ Олександр Осьмак, йому допомагав тренер ДЮСШ Олег Онопрієнко. Команди були сформовані з вихованців спортивної школи, які проживають в смт Калинівка, смт Глеваха, с.Путрівка, с.Іванковичі, с.Кодаки, с.Крушинка.

Складність роботи тренерів полягала в тому, що гравці команд живуть в різних населених пунктах, а це накладало свій відбиток на тренувальний процес і підготовку до матчів чемпіонату Київської області. Це реалії, від яких працюючи в умовах району, нікуди не дітися, і ми до них пристосовуємось.

Команди  ДЮСШ 2005-2006 та 2007-2008 років народження чемпіонат Київської області закінчили  в середині турнірної таблиці. Отже є куди рости, а бажання в наших футболістів є.

10 червня в Борисполі відбулись фінальні матчі Першості Київської області з футболу в першій лізі, серед команд юнаків 2003-2004 років народження. Команда Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Освіта-ВР ДЮСШ» перемогла з рахунком 3-1 своїх однолітків з міста Буча і завоювала бронзові нагороди обласної першості з футболу. Гравець нашої команди Владислав Ткаченко був визнаний кращим нападником фінальної частини.

Сезон завершився. Команди можуть відпочити до серпня, коли почнеться підготовка до нового футбольного сезону 2018/2019. І все розпочнеться знову.

Дякуємо батькам, керівництву району за допомогу, розуміння та співпрацю.

 

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.06.2018

Читати далі
Згорнути