Завершення сезону-2021 зі сноубордингу. фото

Завершення сезону-2021 зі сноубордингу для Київщини: призові командні місця та індивідуальні медалі всі ґатунків, абсолютні чемпіони та вдалі дебюти (ВІДЕО)

Сезон-2021 зі сноубордингу фінішував як для Київщини, так і для всієї України. Минулого вікенду в Карпатських горах. Гірськолижні курорти Карпат, в акурат перед закриттям на карантин, все ж таки встигли прийняти змагання.

Збірна команда Київської області

Блискуче завершився сезон  в сноуборд-кросі та паралельних дисциплінах для столичної області – призові командні місця та медалі всі ґатунків, абсолютні чемпіони та вдалі дебюти. Такими видалися останні змагання цієї зими.

Талановита молодь України позмагалася в бордкросі

Спочатку мова піде про чемпіонат України зі сноуборд-кросу, який на початку березня приймав гірськолижний курорт "Буковель".

Представниці Київщини Аріні Рудій вдалося вибороти титул віце-чемпіонки України в сноуборд-кросу. «І це не дивлячись на те, що ця дисципліна не є основним видом доля збірної Київщини», - зауважила тренерка збірної області Валентина Іванова.

Валентина Іванова з підопічними, Антоном Сиротяном та Аріною Рудою

А далі з 10 по 14 березня на гірськолижному курорті «Красія» (смт Костріно) відбувалися відразу два національних змагання. 1-й та 2-й етапи Кубка України з паралельних дисциплін та Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат проколотилися трасами гірського масиву Східні Бескиди, зокрема горою Красія.

Аріна Руда

Команда Київської виступила чудово. І це незважаючи на несприятливі метеоумови та привид коронавірусу з його новими блокпостами та непотрібним під час гірськолижного спуску масковим режимом (про що неодноразово доводилось сперечатися з поліціянами). «Дуже тяжкі були погодні умови, тяжкі та мінливі щодня нові, - зауважує пані Іванова. - Одного дня висить непроглядний туман, наступного вже дує потужний вітер. Третій змагальний день ознаменувався дощем. Потім сяє сонечко. Та незважаючи на всі перепони, наша команда виступила дуже успішно! Я задоволена своїми спортсменами».

ВІДЕО: Виступ представника Київщини Руслана Фоміних

Данііл Мазур

Отже, результати. В загальному заліку серед жінок перше місце посіла майстер спорту Ольга Федак. Вона здобула золото, два срібла та бронзу.

ВІДЕО: Ольга Федак - переможець на трасі чемпіонату України з паралельних дисциплін

Відзначився на змаганнях і КМС зі сноубордингу Данііл Мазур, який серед чоловіків виборов дві бронзові медалі.

Ольга Федак

Але на найкращий результат продемонструвала Аріна Руда, яка виграла чотири золоті нагороди та, відповідно, стала першою в загальному заліку.

Антон Сиротян, який нещодавно став двічі чемпіоном України в різновидностях слалому, виграв загальний залік з усіх етапів кубку, виборовши золото, два срібла та бронзу.

Дмитро Соловейчук

«Окремо хочеться відзначити нашого юного чемпіона, який дебютував на змаганнях такого рівня, - продовжує коментувати Валентина Іванова. – Дмитро Соловейчук 2010 року народження, місяць тому почав кататися в Києві, але вже має добре поставлену техніку. Він прийшов всі складні траси і приніс своїй команді залікові бали».

ВІДЕО: Дебют 10-річного Дмитра Соловейчука