спортивні споруди. фото

Засідання комісії з контролю за станом спортивних споруд: затверджено акт відповідності споруди технічним нормам

24 лютого в приміщенні Київської обласної державної адміністрації  відбулося засідання комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів Київської області під головуванням заступниці голови КОДА Тетяни Щербак.

Згідно порядку денного головним питанням засідання став розгляд та обговорення документації на відповідність спортивних споруд технічним вимогам згідно поданих документів.

В результаті обговорення Комісією було прийнято рішення про затвердження в установленому порядку «форми акту відповідності спортивної споруди технічним нормам» (ЗАВАНТАЖИТИ).

Управлінню молоді та спорту доручено ознайомити всі зацікавлені організації шляхом оприлюднення «форми акту відповідності спортивної споруди технічним нормам» на офіційному сайті Управління та направити інформацію для врахування у подальшій роботі міським, селищним та сільським територіальним громадам.

Представникам ФК «Колос» (Ковалівка) та стадіону «Лівий берег» (село Гнідин Бориспільського району) доручено заповнити акти відповідності спортивної споруди технічним нормам та надати для подальшого розгляду на Комісії.

Увага! Управління молоді та спорту інформує міські, селищні та сільські територіальні громади при проведенні масових спортивних та культурно-видовищних заходів на території свого регіону про приведення у відповідність до затвердженого Акту нормативних документів щодо стану спортивних споруд, де відбуватимуться заходи.

Форма акту відповідності спортивної споруди технічним нормам (для всіх споруд зі всіх видів спорту на прикладі футбольного стадіону)

Лист №350 від 2 березні 2021 року

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.03.2021

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути