Запрошуємо зустріти збірну команду з боксу в аеропорту "Бориспіль"!

26 квітня юнацька збірна України повертається з чемпіонату Європи з боксу серед молоді, який відбувався з 17 по 26 квітня у італійському місті Розето-дельї-Абруцці.

Запрошуємо всіх бажаючих вболівальників та представників ЗМІ зустріти наших боксерів на Батьківщині!

Команда прилітає 26 квітня, близько 17:00 рейсом з Італії, термінал D Міжнародного аеропорту «Бориспіль»

Інформаційна довідка

Призерами цьогорічного юнацького чемпіонату Європи вже стали семеро представників збірної команди України.

Серед них у змаганнях брали участь четверо спортсменів з Броварів Київської області. Троє здобули медалі. Вихованки Київської обласної школи  вищої спортивної майстерності,  Марія Сєдая (64 кг) стала чемпіонкою, а Марія Ловчинська (+81 кг) здобула бронзу.  У вазі  до 60 кг срібло виборов вихованець Броварського вищого училища фізичної культури і спорту Тарас Бондарчук. Алі Дагли вибув на попередніх стадія змагань. Представники тренерського штабу - ЗТУ Олександр Поліщук та Сергій Тюрін.

Інші переможці та призери збірної. Чемпіони: Кароліна Махно (до 81 кг), Максим Галінічєв (до 56 кг). Бронзові нагороди до скарбнички збірної України поклали Юрій Томюк (до 52 кг) та Богдан Толмачов (до 75 кг).