Запрошуємо надати передпроектні пропозиції з будівництва біатлонного стадіону в Тетієві

Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації планує проведення публічної закупівлі проектно-кошторисної документації для будівництва біатлонного стадіону в місті Тетіїв Київської області. Та запрошує представників проектних організацій надати передпроектні пропозиції.

Відзначимо, що будівництво біатлонного стадіону заплановане з метою реалізації Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки.

Вимоги до передпроектних пропозицій

Звертаємо вашу увагу, що передпроектні пропозиції повинні повністю відповідати чинному законодавству України, зокрема в частині дотримання державних будівельних норм. Майбутній проект будівництва біатлонного стадіону повинен передбачати поетапне будівництво безпосередньо стадіону, лижної траси та допоміжних споруд, таких, як приміщення для проживання спортсменів, приміщення для зберігання біатлонного та лижного інвентарю, туалети, а також встановлення обладнання для штучного засніження траси.

Наголошуємо, що будівництво лижної траси повинно  відповідати офіційним правилам проведення спортивних змагань з лижних гонок та біатлону в зимовий та літній період.

Терміни та дати

Термін для подання пропозицій: 12 березня 2021 року (включно).

Пропозиції просимо надавати на електронну пошту fkskoda@ukr.net з поміткою в темі листа «Біатлонний стадіон Тетіїв».

Контактна особа: головний спеціаліст Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації – Василь Олексійович Журавель, 044 286 83 97.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.03.2021

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути