Чемпіонат України з вільної боротьби, Франківськ. Фото

Запеклі поєдинки: в Івано-Франківську стартував чемпіонат України з вільної боротьби

В Івано-Франківську стартував чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. Змагання відбуваються у манежі Коледжу фізичного виховання. Сьогодні, 12 липня, заключний день всеукраїнської першості.

Загалом у змаганнях візьмуть участь понад 300 найсильніших українських борців серед чоловіків і жінок з усіх областей. Щодня змагатимуться по 5 категорій спортсменів і спортсменок.

Чемпіонат України відкрили вражаючою грою на трембіті та виконанням українських народних танців, - повідомляють «Версії». Подія такого масштабу – це справжнє свято спорту на Прикарпатті і велика честь для борцівської сім’ї Франківська. Ці змагання є відбірковими до чемпіонату світу - тут будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020.

РЕЗУЛЬТАТИ КИЇВЩИНИ

Два «золота», «срібло» та дві «бронзи» - такий підсумок першого фінального дня Чемпіонату України з вільної боротьби для наших спортсменів!, - повідомляє КО ШВСМ.

У Івано-Франківську завершився перший фінальний день Чемпіонату. Змагання визначать склад збірної команди України для участі у ліцензійному чемпіонаті світу.

Як завжди, захопливу та видовищну перемогу продемонструвала вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, наша неймовірна Аліна Акобія. Впевнено, достроково, з перевагою у 13 балів над суперницею підопічна Олександра Кутакова стає чемпіонкою України з боротьби серед жінок до 23 років у ваговій категорії 57 кг.

Відділення вільної боротьби Київської обласної ШВСМ на цих змаганнях представлене потужною чоловічою командою, яка вже у перший день виборола чотири нагороди.

Аліна Акобія

Вихованець Анатолія Гуральського Андрій Яценко в ваговій категорії 57 кг став володарем чемпіонського титулу. Денис Павлов (74 кг) став срібним призером змагань. А третю сходинку п’єдесталу посіли Армен Аракелян (57 кг) та Олексій Борута (65 кг).

За нагороди також боролися Андрій Стоянов (61кг) та Степан Лилик (70 кг), проте цього разу їхні суперники були трішки сильнішими.

Сьогодні у фінальних сутичках боротимуться за «золото» Василь Сова (92 кг) та Рустам Расуєв (79 кг). Бажаємо хлопцям перемог!

Нагадаємо, що тренують спортсменів КО ШВСМ Олександр Кутаков, Анатолій Гуральський, Олександр Захарук, Сергій Губринюк та Михайло Кушнір.

Відзначився на всеукраїнській першості і спортсмен Київського обласного центру олімпійської підготовки Максим Коржан. Підопічний Миколи Мигалюка здобув срібло чемпіонату України серед чоловіків. На шляху до фіналу Максим переміг представників Львівщини, Херсону та Харкова. А в фіналі поступився одеситу, майстру спорту міжнародного класу Семену Радулову.