«Залучення населення до фізичної активності»: плани Бориспільської громади

В Борисполі відбувся форум «Залучення населення до фізичної активності», на який до Бориспільської міської ради в рамках офіційного візиту Бориспільським районом завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв.

 

 

Спортивний з'їзд відбувався за участі мера міста Володимира Борисенка, спортсменів, тренерів, ветеранів Бориспільщини, представників спортивних навчальних закладів регіону, спортивних функціонерів тощо.

 

 

Лейтмотивом форуму стало залучення до спорту всіх верств населення. І в планах громади – залучити 15 закладів освіти, 40 тренерів/вчителів та 5 000 дітей.

 

 

Традиційно офіційний захід стартував з урочистої церемонії відзначення найкращих. Так, сертифікати на отримання стипендій міського голови отримали найкращі спортсмени громади за результатами виступу минулого року безпосередньо від пана мера. Посвідчення «Кандидат в майстри спорту України» Управління молоді та спорту КОДА вручав пан Тимофєєв.

 

 

Навчальні спортивні заклади Київщини презентували їхні очільники. Зокрема директорка комунального закладу Київської обласної ради «Центр олімпійської підготовки» Лариса Шарай, який віднедавна об’єднав в собі два вищих навчальних заклади – Київський обласний ЦОП і Школу вищої спортивної майстерності. Та Дмитро Шевченко, новий керівник Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

Актуальні проблеми дитячо-юнацького спорту під час воєнного стану розглянули на прикладі Бориспільської ДЮСШ.

І насамкінець - реалізація проєктів фізкультурно-оздоровчої спрямованості на Київщині. Та досвід роботи інструктора Центру спорту у селі Сеньківка.

 

СВІТЛИНИ ПРЕС-СЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОДА

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.01.2023

Читати далі
Згорнути