"Захисник Вітчизни": на турнірі з фрі-файту вшанували загиблих у війні з росією воїнів-спортсменів

17-18 лютого Львів вперше приймав змагання з фрі-файту всеукраїнського рівня - Кубок України з фрі-файту (розділ «ріал файт») та Всеукраїнський турнір з фрі-файту «Захисник Вітчизни» (розділ «лімітед файт»). І дебют відбувся на належному рівні.

 

 

Традиційний Всеукраїнський меморіальний турнір «Захисник Вітчизни» пройшов не менш гучно, ніж боротьба за Кубок. Юнаки та юніори не поступались дорослим ні в техніці, ні в бажанні перемогти. У фрі-файті підростає достойне майбутнє.

Турнір започатковано у 2015 році з метою вшанування пам’яті і увіковічення загиблих у війні з росією воїнів-спортсменів. Щоб підростаюче покоління знало своїх героїв, пам’ятало їх та були гідними громадянами нашої Вітчизни.

«На Вашу честь і проводяться ці заходи, щоб на всіх небесах ви бачили, що Ваша справа живе», - відзначив турнір Андрій Старовойт, засновник фрі-файту, перший президент Федерації фрі-файту.

 

 

Загалом понад 200 спортсменів різних вікових груп демонстрували силу духу, майстерність та якості справжніх воїнів.

Збірну команду Київської області представляли 44 спортсмени: КОКДЮСШ (тренер Зінько Олена), ДЮСШ №1 (тренер Якименко Володимир), СК Честь (тренер Королевич Віталій), СК Пересвіт (тренер Дудківський Віталій), БМФРБФФ, (тренери Кирилюк Валентин та Самєдов Аділ), СК Wotan Team (тренер Глаголєв Ігор), СК Варвар (тренер Байкулов Олексій), спортсмени ДПУ.

І хоч у командному заліку Кубок України нам не дістався, збірна команда Київської області посіла перше місце на Всеукраїнському турнірі з фрі-файту «Захисник Вітчизни», виборовши 12 золотих,  4 срібних та 6 бронзових медалей.

1 місце:  Вітвіцький Олександр, Луцький Назарій, Линник Владислав, Мількевич Денис, Тупчій Назар, Поліщук Ілля, Самойленко Назар, Циган Максим, Москалюк Матвій, Манелюк Олександр, Приладишев Олександр, Заграничний Олександр.

2 місце: Крук Даніїл, Трейтяк Богдан, Мородов Євгеній, Заграничний Артем. 3 місце: Шимченко Максим, Коробов Владислав, Маковецький Павло Мельниченко Михайло, Фурдецький Віталій, Ярмола Андрій.

Дякуємо тренерському складу за якісну підготовку. Такий високий результат серед юнаків та юніорів нашої області дає підґрунтя сподіватись, що зовсім скоро матимемо топову чоловічу збірну!

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.02.2023

Читати далі
Згорнути