Алігна Акобія отриммала відзнаку «За заслуги перед Київщиною». фото

«За заслуги перед Київщиною»: в області відзначили золото світу Аліни Акобії-Грушиної

Сьогодні, 24 листопада новоспечену чемпіонку світу з боротьби Аліну Акобію-Грушину вшанувала офіційна Київщина.

«За заслуги перед Київщиною» зазвичай нагороджують не просто так, а відзначають дійсно тих, хто щиро служить Київській області. Так вважає депутатський корпус та колектив Київської обласної ради.

 

 

І сьогодні друге планерне засідання чергової сьомої сесії Київської обласної ради VIII скликання розпочалася з урочистого вшанування нещодавніх високих здобутків, золота світу високотитулованої борчині та гордості Київської області. Грушина-Акобія була відзначена високою нагородою Київської обласної ради "Нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною».

«Сьогодні я була нагороджена відзнакою Київської обласної ради - нагрудним знаком «За заслуги перед Київщиною». Надзвичайно приємно, що не забувають про  своїх спортсменів, які прославлять державу та рідний край на міжнародній арені! Це нелегка праця і хочеться, щоб її цінували. Хотілося б, щоб Бровари теж підтримували своїх спортсменів, які прославляють місто понад десятиріччя і щоразу привозять медалі з чемпіонатів світу та Європи», - коментує на своїй сторінці в Фейсбук лавреатка.

Нагадаємо, що Аліна нещодавно стала чемпіонкою світу з вільної боротьби U-23 у ваговій категорії 57 кг в сербському Белграді. Ця медаль стала поки що найвищим трофеєм в її успішній кар’єрі. Але ми впевнені – далі буде…

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.11.2021

Читати далі
Згорнути