Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи Юрія Білонога, Суми. Фото

За призи Юрія Білонога змагалися найкращі легкоатлети України

В Сумах завершилися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України Юрія Білонога. Відбувався турнір з 11 по 12 лютого.

 

 

Гідно представила свою область збірна команда Київщини.

Зокрема честь свого міста захищали вихованці Київської обласної дитячо-юнацької спортивної школи (Біла Церква).

Каре із чотирьох перемог на 60 м з бігу з бар’єрами, стрибок у довжину, 200 м та естафетний біг 4х200 виборов Андрій Махаринський, тим самим підтвердивши високий рівень своєї готовності для участі у міжнародних змаганнях у Стамбулі. Зазначимо, що чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні Туреччина прийматиме вже цієї суботи, 15 лютого.

Четвірка хлопців в складі Юрія Зубченка, Володимира Білоусова, Євгена Кучера та Андрія Махаринського стали найспритнішими в естафеті 4-х на 200 м.

 

 

Євген Кучер зміг реабілітуватись за прикру помилку на чемпіонаті України і довів, що він мав бігти в фіналі і боротись за призи, ставши срібним призером  в бігу з бар’єрами на дистанції  60 м, продемонструвавши результат 8.54.

Також Юрій Зубченко став срібним призером в потрійному стрибку – 13.33.

Поліпшили власні досягнення стрибуни потрійним Анастасія Шерстюк - 10м 92см - 4 місце та Андрій Шкабара 12м 86см - 3 місце.

«Також хочу відзначити Яну Басай, яка боролася до останнього та п'ятий бар'єр завадив піднятись на п'єдестал. А також Володимира Білоусова за значний прогрес на всіх дистанціях. Наша команда дякує Сумам за гостинність, а суддівському персоналу - за високий професіоналізм в організації змагань. Ми обов'язково приїдемо до вас ще!», - коментує тренер команди Сергій Лісовський.

Також чудовий результат продемонстрували вихованці інших закладів Київщини.

Двічі чемпіонкою України стала Валерія Мухоброд – 60 м з/б (8.94) та стрибки в довжину (5.60). А титул віце-чемпіонки Валерія здобула в бігу на 200 м (26.06).

Олена Петренко краще за всіх штовхала трикілограмове ядро – 12.92 м.

Золото в потрійному стрибку (11.37) та срібло у стрибках в довжину (5.18) здобула Вероніка Пензарєва.

Валерія Солошенко у штовханні ядра взяла срібло – 12.60.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.02.2020

Читати далі
Згорнути