Чемпіонат Київської області з боксу, Бровари. Фото

За право вважатися кращими боролися понад сто боксерів Київщини

В Броварському вищому училищі фізичної культури протягом трьох днів, з 30 січня по 1 лютого тривали запеклі бої чемпіонату Київської області з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження.

 

 

Завітав вболівати за своїх спортсменів Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту. А переможцям прямо на ринзі вручив заслужені нагороди. І, користуючись нагодою, зустрівся з очільником закладу Олександром Чигирином. Спортивне свято триває, та справи не чекають.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Сергій Тимофєєв, Олександр Чигирин

Були замічені на змаганнях і зіркові гості. Це відомий всьому боксерському світу Сергій Дзиндизрук, чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу серед любителів 1997 року, чемпіон світу за версією WBO з 2005 по 2011 рік. Який, до речі завжди старається своєю присутністю підтримувати обласні турніри. А також заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Олександр Поліщук. Відомий ще й тим що певний час був особистим тренером Володимира Кличка, коли той ще навчався в Броварському вищому училищі фізичної культури.  Пан Олександр і досі працює в БВУФК та продовжує виховувати нових чемпіонів.

 

Сергій Дзиндзирук, Сергій Тимофєєв, Олександр Поліщук

Загалом на ринг виходили демонструвати свої прийоми 112 юних майстрів шкіряної рукавички з 20 регіонів Київської області.

 

 

За словами організатора та головного судді змагань Ігоря Цвітненка, всі хлопці приїхали з доволі хорошою підготовкою і він задоволений рівнем учасників. Але все ж таки пан Ігор відзначив найсильніших – це Бровари, Васильків, Славутич, Ірпінь. А також Цвітненко зазначив, що в обласній першості беруть участь чемпіони України, боксери такого рівня як Владислав Лісовий з Броварщини, броварчани Кирило Коваль та Артем Конон, ірпінець Альберт Скакунов.

 

 

Що ж до переможців, то завдяки спортивному принципу та чесному суддівству у фінальних боях перемогли дійсно найсильніші.

 

 

Отже, до вашої уваги імена нових чемпіонів Київської області.

Микита Беркоцький, Ірпінь виборов чемпіонський титул у вазі 36 кг. У ваговій категорії 40-А кг чемпіоном Київської області став Сергій Закс з Василькова. У нижчій підгрупі Б у вазі 40-Б кг переміг Артур Бабюк (Васильків). У в/к 42 кг найкращим став Тарас Вакуленко. Денис Щукін переміг у вазі 44 кг.

 

 

А далі чемпіонами Київщини стали:

Альбер Скакунов, Ірпінь  (46-А)

Рена Корнілов, Васильків (46-Б)

Артем Конон, Бровари (48-А)

Андрій Вареник, Обухів (48-Б)

Владислав Лісовий, Броварський район (50-А кг)

Ілля Селезньов, Буча (50-Б)

Єфрем Кудрін, Славутич (52 кг)

Роман Акобян, Києво-Святошинський район (54 кг)

Олег Троценко, Славутич (57-Б)

Дмитро Вареник, Обухів (60 кг)

Данило Рибченко, Славутич (63 кг)

Максим Михайловський, Києво-Святошинський район (66 кг)

Родіон Сирбу, Славутич (75 кг)

Володимир Хорошко, Переяслав (80 кг)

Роман Радченко, Броварський район (90 кг)

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.02.2020

м.Бровари
Читати далі
Згорнути