З виключними заходами гігієни. Одеса наважилася прийняти ЧУ з кікбоксингу

12-15 березня Одеса приймала чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Існувала вірогідність відміни змагань у зв’язку зі спалахом пандемії коронавірусу. Однак врешті, зваживши всі за і проти, організатори вирішили чемпіонату не скасовувати, а, застосувавши виключні заходи гігієни, провести його без глядачів.

Також разом з дорослим, тут мав відбуватися всеукраїнський турнір «Кіммерія» серед молодших вікових груп. Та, виконуючи постанову Кабінету Міністрів і розпорядження Мінмолодьспорту щодо обмеження проведення заходів в умовах карантину, турнір відмінили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спорт на карантині: на Київщині відмінено та обмежено спортивні заходи

 

 

«Змагання відбувалися з дотриманням вимог і правил при карантинних заходах. Було важко спортсменам змагатися без підтримки вболівальників, але попри все ми маємо в своїй медальній скарбничці 7 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медаль, - коментує президент Федерації ВАКО Київської області Андрій Кімейчук. - Також пан Андрій зізнався, що це перші такі змагання на його пам’яті – малолюдні, в тиші та без глядачів, було трішки не по собі, панувала атмосфера якогось сюрреалізму.

«В залі під час сутички знаходилися тільки спортсмен зі своїм суперником, їхні тренери та судді - загалом не більше 20 чоловік. По завершенні бою бійців виводили і заходили наступні учасники чергової сутички, такий собі конвеєр. Між поєдинками зал провітрювали, мили та дезінфікували, - продовжує ділилися враженнями Андрій Кімейчук. – Всі присутні були в медичних масках та постійно мили руки. А на вході в зал чергували лікар та охоронець – вони в кожного перевіряли температуру тіла та чистоту долонь».

 

 

ВІДЕОСЮЖЕТ

Що ж до імен нових чемпіонів України з кікбоксингу WAKO, то ними стали Дарина Іванова у ваговій категорії 52 кг в розділі К-1, Ілона Ольховик в фул-контакті (65 кг), Микола Косюк в кік-лайт (57 кг) та Віталій Корчак в лоу-кік (91 кг). А Павло Замятін (79 кг) здобув чемпіонський титул відразу у трьох дисциплінах – кік-лайт, лайт-контакт та поінт-файтинг.

Срібними призерами змагань стали Андрій Огородніченко в розділі в К-1 та ваговій категорії 81 кг, Ігор Федоренко в кік-лайт (89 кг), Дмитро Бабій в лоу-кік (75 кг) та Вадим Найчук, також в лоу-кік (71 кг).

Єдину бронзу виборов Владислав Тюрменко в розділі К-1 (75 кг).

Трішки не вистачило до п’єдесталу пошани Юрію Ющишину – він став п’ятим в лоу-кік (63,5 кг).

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.03.2020

Читати далі
Згорнути