З нагоди Дня фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв відзначив чемпіона світу з ММА, з панкратіону та грепплінгу

З нагоди Дня фізичної культури і спорту на гостину до Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації завітав Олександр Гуляєв, чемпіон світу зі змішаних єдиноборств (ММА) серед молоді, з панкратіону серед дорослих, з грепплінгу серед молоді.

 

 

За активну участь у популяризації єдиноборств на обласному, всеукраїнському і міжнародному рівнях, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Київщині, відданість справі, активну життєву позицію, високі спортивні досягнення вихованцю Київської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та тренера Максима Морозенка було оголошено Подяку Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

 

 

Керівник Управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв разом з директором Київської обласної ДЮСШ Вʼячеславом Сидоренком передав Олександру Гуляєву в дарунок спортивне спорядження.

 

 

Нагадаємо, що 20-річний майстер спорту України з панкратіону та змішаних єдиноборств (ММА) єдиний зі збірної Київщини, хто виборов ліцензію на участь у Всесвітніх іграх з панкратіону. Змагання світового масштабу відбудуться у жовтні в Саудівській Аравії.

 

 

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту КОВА

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.09.2023

Читати далі
Згорнути