З національних змагань з медалями - так додому повернулися самбісти Київщини

Курортний Кароліно-Бугаз на Одещині приймав відразу декілька змагань національного рівня з боротьби самбо.

Так, 3-6 вересня тут відбувався всеукраїнський турнір «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (Кубок України), 6-8 вересня - чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок, а 8-10 вересня - чемпіонат України з самбо серед кадетів 2004-2005 років народження.

Нажаль, серед дорослих та кадетів на всеукраїнській першості борці Київщини не змогли потрапити на п’єдестал пошани.

А ось нагороди турніру «Юна Україна» (Кубку України) Київщина має. Здобула бронзову медаль Ольга Дріг, вступаючи у ваговій категорії 60 кг. Ще одну бронзу здобув Богдан Пушенко (82 кг). І ще одне третє місце приніс команді тяж Антон Плахотник у вазі понад 100 кг. Всі троє спортовців є вихованцями В’ячеслава Гостара. 

Зокрема пан Гостар повідомив цікаву деталь статутсу змагань. Його спорстмени отримали димломи як призери... Кубка України з самбо. Хоча в протоколах організатори назвали змагання "всеукраїнським турніром "Юна Україна"". Як би то не було і як би не називали турнір, але для всіх учасників саме ці змагання є відбором на чемпіонат світу вже декілька років. На жаль, наші сьогоднішні призери на світ не відібралися, адже туди потрапляють тільки перші місця.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.09.2020

Читати далі
Згорнути