Юрій Ликов виборює бронзу з пауерліфтингу серед ветеранів та титул «Кращий суддя року»

Місто Мангуш на Донеччині цими днями став столицею пауерліфтингу – жим лежачи й змагання в екіпіровці, дорослі та ветерани. Сезон відновився з розмахом. Та про все по порядку.

З 27 по 30 липня відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед ветеранів (жінок та чоловіків).

У ваговій категорії до 120 кг тренер збірної команди Київщини, майстер спорту України з міста Бориспіль Юрій Ликов посів третє місце з результатом 142.5 кг. Допомагав готуватися знаменитому ветерану до змагань тренер Олена Квартич.

У ваговій категорії 120+ кг кандидат у майстри спорту України Павло Тригуб з Броварів посів перше місце з результатом 185 кг.

У ваговій категорії до 84 кг Тетяна Хом‘як посіла 1 місце з результатом 95 кг під керівництвом Юрія Ликова. А також виборола перше місце в абсолютній першості серед жінок-ветеранів.

Збірна команда київської області посіла друге командне місце.

Окремо відзначимо успіхи Юрію Ликова на суддівській ниві. За підсумками 2019 року пана Юрія було визнано переможцем в номінації «Кращий суддя року» та на врочистій церемонії відкриття змагань у Мангуші вручено пам’ятну нагороду.