Юрій Іванов та Анастасія Козир - призери чемпіонату України з академічного веслування на ергометрах

10-12 лютого відбувся чемпіонат України з веслування академічного  на ергометрах серед дорослих та молоді до 23 років.

Широкою стала географія проведення всеукраїнської першості - змагання відбувалися одночасно і в різних куточках України, і в далекій Іспанії, де зараз на зборах перебуває збірна команда України з веслування академічного.

По завершенню змагань суддівська бригада узагальнила результати та визначила найкращих веслувальників зимового сезону в Україні. Змагання проводились у два дні на двох дистанціях 2000 м та 6000 м - за сумою місць визначалися переможці.

Медальний доробок збірної команди Київщини забезпечили вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Центр олімпійської підготовки» - золото та срібло.

Найкращою серед жінок легкої ваги до 23 років стала Анастасія Козир, яка показала найкращий результат на дистанції 2000 м та другий на 6000 м, і за сумою місць посіла перше місце.

Юрій Іванов серед чоловіків виборов титул віце-чемпіона України. У нашого спортсмена перший результат на 2000 м та третій - на 6000 м.

«Ще два наших спортсмени - у десятці найсильніших веслувальників України за підсумком виступів на двох дистанціях - Сергій Гринь (5 місце) та Андрій Качанов (9 місце), - коментують виступ своїх вихованців в Центрі олімпійської підготовки Київщини. - Зазначимо, що у Гриня третій результат на традиційній для веслувальників дистанції 2000 м!»

Нагадаємо, що 19 лютого завершився триденний чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах серед юніорів.

25-26 лютого відбудуться всеукраїнські першості серед юнаків та дівчат та серед молодших юнаків та дівчат.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ – на Фейсбук-сторінці Федерація академічного веслування України / Rowing Ukraine

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!