Юрій Голота - переможець міжнародного турніру з гирьового спорту «The Online Kettlebell challenge Cup»

Представник Київщини Юрій Голота переміг у міжнародному турнірі з гирьового спорту «The Online Kettlebell challenge Cup». 34-річний переяславець виконував вправу напівривок з однією зміною рук – за 5 хвилин зробив 115 підйомів 32-кілограмової гирі. Турнір тривав протягом усього квітня, результати оголосили наприкінці місяця.

 

 

"Цей онлайн-турнір організували у Франції, він в принципі проходить постійно, не залежно від карантину, – розповів Переяслав.City Юрій Голота. – Мене зареєстрував Володимир Яковченко, який також брав участь. Це абсолютно безкоштовно, але й ніяких нагород переможці не отримували. На деяких подібних турнірах треба зважувати гирю, визначати свою вагу, знімати це на відео й відправляти. Тут же все було на довірі – ти просто чесно вказуєш усі дані й ніхто нічого перевіряти не буде. Потім виконуєш вправу на відео й відправляєш організаторам, вони передивляються, чи все правильно зі спортивної точки зору, відео публікується на сторінці у фейсбуці.

Переможця визначають у абсолютній категорії (без поділу за вагою) за формулою: вага гирі множиться на кількість підйомів, а потім ділиться на вагу спортсмена. У кого вийшов найбільший коефіцієнт, той і переміг. Наприклад, норвежець Якобсен підняв гирю 118 разів, але він важчий від мене на 5-6 кілограмів, тому поступився. Володимир Яковченко зробив 94 підйоми, його вага 65 кілограмів – посів четверте місце. А загалом учасників було щонайменше пів сотні. Були люди й літнього віку, бо це ж турнір, щоб тримати себе у формі, а не задля якихось спортивних досягнень".

ВІДЕО Юрія Голоти на онлайн-турнірі з гирьового спорту за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Юрій Голота зазначив, що зараз готується до наступних змагань, коли б і де вони не відбулися. «Ось тільки закінчиться карантин, почнуться турніри, – пояснив спортсмен. – Наші Анатолій Яковченко та Анатолій Дима ще ж планують нормативи майстрів спорту виконати, до карантину не встигли. Мені, на щастя, це вдалося ще минулого року».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2020

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути