Кубок України з греко-римської боротьби, Харків. Фото

Юніорський Кубок України з греко-римської боротьби довів, що зростає потужна зміна

7-9 листопада у Харкові юні класики нашої країни боролися за право володіти Кубком України з греко-римської боротьби серед юніорів.

Понад 150 найкращих борців з усіх областей вийшли на килим легкоатлетичного манежу ХТЗ Харківської обласної ради. Не можна сказати, що цей Кубок став в чомусь особливим чи винятковим і, тим не менше, борцівська спільнота вкотре упевнилась, що в Україні зростає потужна зміна перспективних, сильних, обдарованих борців. Тренери, рідні, вболівальники отримали насолоду від яскравих поєдинків талановитої молоді.

Кубок виборола команда Харківської області. Друге місце посіла збірна Київщини. Третю сходинку підкорила команда Дніпропетровщини.

Микита Політаєв, вихованець Київського обласного центру олімпійської підготовки та СК «Олександр Невський» посів перше місце. Окрім того підопічний тренерів С. Коротких та Дмитра Пікалов виконав норматив майстра спорту України.

Ще три нагороди вибороли спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Тарас Крупський переміг у ваговій категорії  60 кг. Максим Аветісян та Валентин Шкляренко стали бронзовими призерами у вазі 87 кг.

Результативні поєдинки провели й вихованці Віктора Лозового та Дмитра Арабаджи.

Так, Максим Щербаков став бронзовим призером у ваговій категорії 72 кг.