Чемпіонат Юний кінолог. Фото

Юні кінологи Київщини вибороли золото у змаганні «Смуга перешкод»

Днями на Сумщині під патронатом Національної поліції України відбувся відкритий чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог». У змаганнях взяли участь 67 кінологічних пар з 23 регіонів України.

 

 

Свої вміння працювати у парі з чотирилапим напарником продемонстрували юні дресирувальники з Київської області Андрiй Чергикало зі службовою нiмецькою вiвчаркою  Марат та Костянтин Бабенко з особистим лабрадором Арчi.   

Вірні друзі та важливі помічники - собаки сміливо можуть долати перешкоди та завжди стануть горою за свого господаря.

Два дні юні кінологи демонстрували навички своїх улюбленців у подоланні смуги перешкод, курсу слухняності та захисній службі. Нові враження, емоції, знайомства, набутий досвід.

Так, у змаганні «вибірка речі за запахом» пес Марат вже за 4 секунди знайшов «потрібний запах» серед 5 палиць з різними ароматами. У цьому випробуванні Андрій Чергикало зі своєю вівчаркою став срібним призером.

А лабрадор Арчі під пильним оком свого наставника Костянтина Бабенка виборов перше місце у номінації «смуга перешкод».

 Вітаємо переможців та пишаємось нашими юними кінологами і службовими собаками! Адже титанічний щоденний труд, терплячість, уміння співпереживати, сила волі та бажання досягати мети завжди ведуть до перемоги!

 Нагадуємо, що з 2016 року на територii кiнологiчного центру поліції Київщини дiє безкоштовний дитячий гурток "Юний кiнолог". За детальною iнформацiєю звертатись за номером телефону 066 222 36 96. 
 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.06.2019

Читати далі
Згорнути