чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, Івано-Франківськ. фото

Юнацька збірна Київської області - чемпіон України з легкої атлетики

З 3 по 5 червня в Івано-Франківську відбувався чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006 року народження та молодше.
Збірна Київської області гідно виступила та виборола нові нагороди всеукраїнської першості та посіла переможне перше командне місце.

Першу сходинку п’єдесталу пошани зайняли вихованці Броварського спортивного фахового коледжу. Єгор Лось у восьмиборстві набрав переможні 4435 очок. А Вероніка Пєнзарєва стала чемпioнкою в стрибках у довжину – 5.50 м. Андрій Шимчук - переможець з бiгу на 800 м -2.06 с. Юлiя Власенко стала першою у метаннi cписа — 38.40 м. Григорій Дудніченко здобув срібло в стрибках з жердиною.

Потішили й представники Білої Церкви. Артур Розгон, вихованець Київської обласної ДЮСШ, виборов срібло в стрибках у довжину – 6.10. Дарина Пазюк взяла бронзу в потрійному стрибку, поступившись другому місцю лише на 1 см – 10.91 м.

Скороход Денис Лисенко, представник Борисполя, переміг на дистанції 2000 м – 6.51.76 с.

Дмитро Кульчіцький (Таращанська ДЮСШ) двічі зупинявся в кроці від медалі, посівши четверті місця - на дистанції 3000 с/х – 14.06.06 с та в бiгу на 3000 м.
Вероніка Теслюк та Артем Індиченко також стали четвертими у потрійному стрибку — 10.78 м та стрибках з жердиною.