Всеукраїнської спартакіади з футболу «Повір у себе». фото

Юнацька збірна Київщини з футболу виходить до фіналу Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе»

З 7 по 12 квітня в Черкасах відбулись відбіркові змагання Всеукраїнської спартакіади з футболу «Повір у себе» серед дітей з порушеннями слуху.

 

 

Склад збірної Київської області: Безпалюк Ренат (Вишневе), Ніколаєнко Давид, Денисенко Тимофій, Стецюк Андрій, Пустовойт Данило (Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр). Тренер Олександр Лавський.
Найкращі команди в підгрупі визначалися серед восьми областей України: Закарпатської, Запорізької, Київської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та міста Київ.
Команди розділилися на дві підгрупи. Збірна Київщини потрапила до групи  Б разом із командами Запорізької і Черкаської областей та Києва.

 

 

У ході ігор юні футболісти Київської області показали силу духу та свою наполегливість до перемоги, впевнено вигравши три матчів з трьох, що дало змогу посісти перше місце у своїй підгрупі та вибороти путівку до фінальної частини.
Відзначимо, що наші футболісти цьогоріч перше посіли перше місце та довели, що на сьогодні у нас одна з найкращих команд в Україні серед юнаків.
Тепер чотири найкращі команди Київської, Запорізької, Харківської та Хмельницької областей змагатимуться у фінальних змаганнях, які відбудуться в УДЦ «Молода Гвардія» у травні поточного року.

 

 

“Вітаємо наших дітей із заслуженою перемогою. Спортсмени зуміли довести всім, що немає тих речей, які не зміг би досягти людина завдяки своїй силі волі і цілеспрямованості. То ж бажаємо успіхів у подальших змаганнях!”, - прокоментували в прес-центрі регіонального центру “Інваспорт”.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.04.2021

Читати далі
Згорнути