Чемпіонат світу з боротьби, Болгарія. Фото

Юлія Лесковець – віце-чемпіонка світу з боротьби! (фото, відео)

З 29 липня по 4 серпня Софія (Болгарія) приймала чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед кадетів.

Про успіхи Київщини в греко-римському стилі, а саме про золото Микити Алексєєва ми повідомляли в попередній новині.

Наразі піде мова про боротьбу жіночу, де столична область теж не пасла задніх.

Найкращою серед українок стала Юлія Лесковець, здобувши титул віце-чемпіонки у світу U18. Юлія останнього дня змагань з жіночої боротьби виборола срібло у ваговій категорії 61 кг.

На шляху до фіналу Лесковець перемогла сильних суперниць з Італії, Швеції, Китаю та Індії. У наполегливій боротьбі за золото Юлія поступилась місцем представниці Японії.

Як з рахунком 8:2 наша спортсменка переконливо перемогла італійську борчиню A.Russo, дивіться на відео:

ВІДЕО СУТИЧКИ ЮЛІЯ ЛЕСКОВЕЦЬ VS А. РУССО

Нагадаємо, що готував до змагань вихованку відділення вільної боротьби Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту тренер Олександр Старинський.