Європейські игри в Туріні. Фото

Європейські игри в Туріні: першу нагороду приносить дзюдо

З 26 липня по 4 серпня в Туріні (Італія) відбуваються Європейські ігри серед спортсменів категорії «Masters» «Torino Masters Games 2019».

 

 

Ігри представляють собою великомасштабну багатопрофільну подію, що складається з 27 літніх видів спорту. Європейські ігри майстрів спорту відкриті абсолютно для всіх атлетів, як професіоналів, які досягли віку спортсменів категорії «Мастерс», так і звичайних любителів спорту. Змагання проводяться з 2008 року раз на чотири роки під егідою Міжнародної асоціації ветеранів спорту.

Метою проведення European Masters Games (EMG) є популяризація масового спорту, доступного кожному, незалежно від віку, раси, релігії, статі.

Європейські ігри Мастерс (EMG) визнані Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) і організовуються на високому рівні. Головний критерій участі в Іграх – це досягнення певного віку, регламентованого окремими спортивними дисциплінами.

Правила Європейських ігор майстрів спорту дозволяють атлетам брати участь відразу в декількох видах спорту протягом одних змагань.

Вперше участь у такому заході беруть українські майстри дзюдо, серед яких мешканець Славутича Іван Сеньков.

За результатами виступів серед дзюдоїстів у своїй віковій та ваговій категоріях Сеньков посів третє місце, - повідомляє відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради

Вітаємо Івана та бажаємо не зупинятися на досягнутому, прямувати до перемог та наступних звершень!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.07.2019

Читати далі
Згорнути