чемпіонат Європи серед кадетів, Італія. Фото

Євро з боротьби: Юлія Лесковець перемогла в фіналі росіянку і здобула золото

З двома золотими, срібною і трьома бронзовими нагородами повертається збірна України з жіночої боротьби з італійської Фаенци, де цими днями триває чемпіонат Європи серед кадетів. До повного комплекту медалей у перший день наші дівчата додали золото, яке здобула Юлія Лесковець і бронзу, яку виборола Віолетта Семчова.

Отже, друге золото українській команді принесла представниця Київщини Юлія Лесковець (до 61 кг). Розпочала турнірний шлях Юлія з чистої перемоги на туше над литовкою Медою Ансерите. У чвертьфіналі Лесковець здалала Іву Ґеріч із Хорватії - 5:0. Француженку Шадію Аяші у півфіналі Лесковець перемогла 11:6. Найважчу звитягу Юлія здобула у фіналі, перемігши 2:1 росіянку Татьяну Кабанову.

Погосян Нарек у ваговій категорії 65 кг в запеклій боротьбі подолав поляка Крістіана Крупінські та виборов бронзову нагороду.

Нагадаємо, що першими на кадетському чемпіонаті Європи відборолися представники греко-римського стилю. В української команди - дві бронзових медалі. Завершать чемпіонат у суботу й неділю борці-вільники.