Чемпіонат України з тхеквондо, Харків. Фото

Яскраві поєдинки найсильніших спортсменів країни на ЧУ з тхеквондо

З 19 по 24 березня харківський Палац спорту «Локомотив» приймав чемпіонат України з тхеквондо серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, молоді та дорослих, за підсумками якого медалі всіх ґатунків здобули тхеквондисти Київщини.

Безперечно, цьогорічний Чемпіонат став однією з наймасовіших подій в історії українського тхеквондо. Більше 2000 спортсменів зі всієї України протягом шести днів боролися за чемпіонські звання, а також за путівки на чемпіонати Європи та світу.

Окрім Київщини, медалі всеукраїнської першості взяли спортсмени Києва, Дніпропетровської, Хмельницької, Полтавської, Запорізької та Миколаївської областей.

Отже, до вашої уваги результати Київської області.

Серед молодших юнаків бронзовими призерами стали Тимофій Ніколаєнко (28 кг) (Ірпінь, тренер Роман Страховський), Дмитро Степуренко (до 37 кг) (Ірпінь, тренер Фелікс Чекаловець), Михайло Мельник (30 кг) (Бровари, Сак А.В.), Богдана Кобелюх (тренери Артем та Михайло Процуни), Максим Шульженко (до 32 кг) (Ірпінь, Опришко О.М.).

Єдино срібло серед молодших юнаків здобув вихованець Артема ти Михайла Процунів Едуард Цибуля.

Чемпіонкою України в цій же віковій категорії стала підопічна Фелікса Чекаловця з Ірпіня Єва Король, виступаючи у ваговій категорії до 22 кг.

В категорії «юнаки» чемпіонські титули вибороли Євген Тит (27 кг) та Вікторія Гуцалюк (27 кг), яких підготував до змагань тандем Процунів.

Срібним призером у вазі до 57 кг став Кирило  Бойко (Ірпінь, Фелікс Чекаловец).

Артур Янгаличев (до 33 кг, Ірпінь, Роман Страховський) та Максим Злобін (57+ кг, (Бровари, А. Сак) стали бронзовими призерами  змагань.

Єдину нагороду серед кадетів здобула підопічна Процунів Єва Пясецька (37 кг), посівши третє місце.