Кубок України з таїландського боксу, Одеса. Фото

Ярослав Дякін: «У Володимира не було шансів. У Влада можливість була, але ще не час»

Традиційно, спортивний рік Українська федерація таїландського боксу розпочала з 1-го етапу Кубка України з таїландського боксу, який 7-9 лютого приймала Одеса. 2020 рік не став винятком, до Південної Пальміри завітали бійці з усієї України.

А також там же, в Одесі цими ж днями відбувався ще один турнір - відкритий чемпіонат Одеси з таїландського боксу.

 

Владислав Єременко, Ярослав Дякін, Володимир Піддячий

Чудовий виступ продемонстрували на змаганнях тайці Київщини – Владислав Єременко (71 кг)  та Володимир Піддячий  (86 кг) стали срібними призерами Кубку України з таїландського боксу.

 

 

Після змагань прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося отримати ексклюзивного коментаря від особистого тренера переможців Ярослава Дякіна, очільника спортивної школи «Dyakin Gym».

 

 

- Одночасно з першим етапом Кубку України проводився чемпіонат Одеси з таїландського боксу. Київську область представляли 27 спортсменів. Лише двоє брали участь в Кубку України – це мої підопічні, Владислав Єременко і Піддячий Володимир. Хлопці вийшли до фіналу, але, на жаль, поступилися першим номерам збірної України.

На чемпіонаті Одеси з таїландського боксу команда Київської області здобула 9 золотих, 3 срібних та 12 бронзових медалей. Були присутні 11 регіонів України і Київ, загалом 240 спортсменів.

 

 

- Чого Владиславу не вистачило до перемоги?

- У Влада з’явилась якась не впевненість у своїх силах. Це у нього один із перших турнірів, де він проводив поєдинки серед дорослих. А дорослі - це вже не юніори! Можна сказати, пішли в доросле життя... А там, звісно, свої чемпіони, у яких поки що складно виграти бій. Та нам майже вдалося у фіналі перемогти бійця з Одеси Олега Гуту (71 кг).

- Прокоментуйте виступ Володимира. Адже теж маємо срібло…

- У Володимира був набагато досвідченіший супротивник, це одесит Анатолій Суханов (86 кг). Але по ходу поєдинка стало зрозуміло, що краще зупинити бій.

 

 

- Через можливість зазнати травму?

- Так. У Володимира не було шансів перемогти в фінальному бою. У Владислава шанс був, але ще напевно не час.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.02.2020

Читати далі
Згорнути