Книжкова вечірка. Фото

Як організувати «Книжкову вечірку» - Ржищівська громада радить!

Як обговорити долю культурного життя громади? Як  вдосконалювати свою українську мову? Де «прокачати» свої літературні здібності? Де цікаво та змістовно провести час?
Всіх запрошуємо на «Книжкову вечірку»!

Ржищівська громада радить!
Спілкуватися з жителями міста віршами та прозою про літературу, ділитися своїми враженнями від прочитаного, обмінюватись книгами, дарувати вірші…

 

 

Як це організувати?
Спочатку створити подію на Фб та запросити всіх охочих до зустрічі на обговорення важливої теми – активізація культурного життя в громаді. Запросити спеціального гостя.
Далі зібрати однодумців, тематично оформити залу (важливо створити затишну атмосферу за допомогою освітлення, відеоряду, квітів, музики, різноманітних зон) створити playlist.
Написати сценарій з таких частин як знайомство між гостями та організаторами (вправа «циферблат», вправа «концентричні кола» до якого готуємо питання типу: що мені підіймати настрій, для мене мистецтво це, я називаю людину культурною, як що вона…, я вважаю, що активна громада - це..., нам в місті не вистачає…, зараз читаю книгу…, мій улюблений письменник…

 

 

Далі розповідь за програмою від організаторів про ідею створення «Арт-кафе» як  відкритого простору для творчого спілкування та організації змістовного дозвілля молоді з використанням їх креативних ідей і врахуванням потреб.
Наступний крок -  обмін книжками. Учасники вечірки приносять з собою книги для обміну. Книга має бути запакована у папір, щоб не було видно назви та автора. Учасники сідають в коло. Кожен тримає свою книгу в руках, а організатор озвучує запитання. Коли всі дають відповідь на запитання, книги передаються іншим учасникам по колу.
Питання та інформація такого характеру: я приніс книгу  жанру...., вибрав цю книгу, тому що ..., найбільше вразило в цій книзі,..., автор книги...., якщо книгу описати одним словом, то це слово ...., коротко про сюжет книги.  Яка користь від читання книг,  які  назви книг учасників ви відгадали?
Та книга, яка після запитань лишилася на руках в учасника, переходить йому і не повертається до власника.
Важливо, щоб на заході були присутні представники різних категорій населення і професій, аби вдалося обговорення й ефективна дискусія.
Дається завдання до  проведення обговорення напрацьованих ідей двома групами, відбувається підсумок обговорення, аби знайти спільне і відмінне і виявити напрямок руху ‼в розвитку культурного життя громади (в цьому випадку: створення на базі…молодіжного «Арт-кафе» для надання можливості творчої самореалізації молоді).

 

 

Далі творча частина вечірки, що модерується організатором - учасники можуть ділитися своєю поезією, піснями та музикою (спеціально запрошений гість). Також влаштовується відкриття вернісажу живопису, декоративних робіт (можна влаштувати аукціон), дегустацію трав’яних чаїв… В цей час можна танцювати, підспівувати, спілкуватися, обмінюватися емоціями, провести будь-який  майстер-клас…все залежить від польоту фантазії організатора і талантів учасників.
В кінці зустрічі відкритий мікрофон. Це і запитання до організаторів і  учасників, і навіть, можливість заспівати пісню під настрій.
#НПВ_Київщина

 

За інформацією Київського обласного молодіжного центру

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.04.2021

м.Ржищів
Читати далі
Згорнути