Чемпіонат Київської області з веслування на човнах Дракон. Фото

Як дракони борознили простори Дніпра

Незвичайне дійство розгорнулося цієї по-весняному теплої суботи на водних просторах Дніпра – провідні дракони Київської області та Києва боролися за право вважатися кращими.

Так, Київський водний стадіон на Оболонській набережній став ареною, на якій відбувався відкритий чемпіонат Київської області з веслування на човнах «Дракон». Чотири команди та 300 учасників демонстрували свою майстерність.

І дійство вийшло дійсно дуже ефектним та вражаючим, адже веслували тут на великих двадцятимісних каное, з головою і хвостом справжнього дракона, під бойові удари барабану та рев трибун злагоджено та красиво гребли дракони до п’єдесталу. Хоч і догребли не всі, та це спорт - перемагають найсильніші.

Завітав підтримати своїх спортсменів начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв. І не з порожніми руками приїхав, а з нагородами для найкращих. Так, за особистий вагомий внесок у популяризацію неолімпійських видів спорту в Київській області, за розвиток веслування на човнах «Дракон» подякою Управління спорту було нагороджено спортсменку Ольгу Картавенко, а почесними грамотами – тренерів Наталію Єременко та Олександра Баканичева.

Вдало виступила на обласній першості команда Київської області Dragon Boat Club Kyiv – підопічні тренерів Наталії Єременко та Валерія Моргуна вибороли повний комплект нагород.

Чемпіоном Київщини у  змішаному класі  на дистанції 200 та  500 м стала команда у віковій категорії 12-18 років.

Команда спортсменів віком 19-23 роки також здобула чемпіонський титул у змішаному класі  на дистанції  200 та  500 м.

Посіла друге місце команда в/к 19-39  роки у  змішаному класі  на дистанції  200 та  500 м.

Другою ж стала команда в/к 19-39 роки, виступаючи у жіночому класі на дистанції  200 та  500 м.

І бронзовим призером Чемпіонату у чоловічому класі на дистанції  200 та  500 м стала знову ж команда в/к 19-39 років.

Відзначимо, що змагання були відбірковими на чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон», який 15-16 червня відбуватиметься серед юнаків, а 6-7 липня - серед дорослих. Прийматиме всеукраїнську першість Київ.