Яготин, спорт. Фото

Яготин спортивний та його легенди

З метою інспекції та ознайомлення зі спортивною інфраструктурою Київщини начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв здійснив робочий візит в Березань та Яготин, незважаючи на стан доріг, які вчора, 30 листопада більше нагадували дзеркало завдяки ожеледиці та першому снігу.

Про відвідини Березані можна ознайомитися тут

Першим спортивним об’єктом стала дитячо-юнацька спортивна школа Яготина. Проводити інспекцію школи допомагали Антон Антоненко, заступник голови Яготинської райдержадміністрації, Сергій Шевченко, завідуючий сектором молоді та спорту, та, звичайно, сам господар закладу – директор ДЮСШ Юрій Стовбчатий.

На базі школи розвивають п’ять спортивних відділень та працюють 12 тренерів. Це відділення з футболу з трьома тренерами, з художньої гімнастики, де тренують два наставники, з волейболу серед дівчат з одним тренером, ще троє наставників розвивають легку атлетику. Віктор Семперович, відомий як перший тренер Світлани Ярьомки навчає дзюдо.

На території школи з 2012 року функціонує спортивний майданчик, але він потребує нового покриття з модуля або суцільної гуми. Пропонувалося штучне покриття, але суто технічно воно не підходить через особливості ґрунту.

Далі Сергій Тимофєєв разом з Антоном Антоненком оглянули спортоб’єкти стадіону «Колос». Це спортивний майданчик зі штучним покриттям та тренажерами, придбаний за кошти Київського обласного бюджету. А також футбольне поле з нещодавно реконструйованими новенькими трибунами.

«До речі, згідно програми «Київщина спортивна» в цьому році буде придбано 18 майданчиків зі штучним покриттям і тренажерами та розподілено серед регіонів області», - нагадав Сергій Олександрович.

На адміністративному корпусі стадіону висить банер з зображенням футбольного тренера Юрія Крежавецького, який помер 2014 року. Він виховав багатьох талановитих футболістів, зокрема і Микиту Бурду, гравця «Динамо» та юнацької збірної України. Тому за заслуги готується подання на перейменування стадіону із застарілою совєцькою назвою «Колос» на честь заслуженого тренера Яготина.

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.11.2017

Яготинська РДА
Читати далі
Згорнути