Виступ збірної України на Європі став найвдалішим за часи створення Федерації кіокушинкай карате

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате – старт, на який з’їхались представники 20 країн загальною кількість 188 учасників, приймала столиця Грузії Тбілісі 26-27 червня.

Відзначимо виступ збірної Київської області підопічних Сергія Опенька, тренера Калинівської ДЮСШ та Spartanec Fight Club, який і прокоментував його прес-службі Управління молоді та спорту КОДА:

«Дебют Анастасії Нестеренко був дуже крутим. За жеребкуванням ми у першому поєдинку зустрілись з фавориткою, чемпіонкою світу  з Литви. Настя проявила характер і дала достойний бій. Судді вагалися, кому віддати перемогу, тому додавали два додаткових часа по дві хвилини. Ми отримали безцінний досвід та заявили про себе всій Європі. Настя велика розумниця, виклалась на всі 100 відсотків. А їй виповнилось лише 18 років. Тепер на Настю чекає чемпіонат Європи серед молоді у Румунії. Дякуємо за підтримку!».

А медалі ми маємо серед чоловіків. Так, Ігор Котляревський з Фастова посів третє місце, поступившись за вихід до фіналу чемпіону з Литви.

Ілля  Сергієнко здобув бронзову нагороду, провівши три потужні поєдинки. А в боротьбі за вихід до фіналу зустрівся з легендою карате Валерієм Дімітровим, який у двадцяте посів перше місце на чемпіонаті Європи.

Також на змаганнях дебютував фастівський каратист Сергій Чехович. У першому поєдинку також зустрівся з фаворитом змагань з Литви, але змушений був поступитися.

Збірна України посіла третє загальнокомандне місце серед 20 європейських країн і цей виступ став найвдалішим національної команди за часи створення федерації.