Виступ спортсменів “Voloshin Team” на Кубку світу з Таеквон-до ІТФ.

З 28 листопада по 2 грудня в Мінську (Білорусія), у спорткомплексі “Велодром” відбувся Кубок світу з таеквон-до І.ТФ. Турнір є найбільш масовим на просторах СНД, починаючи з 2014 року.

Цьогоріч у змаганнях бралиучасть більше 800 спортсменів усіх вікових категорій (від 6 р. до ветеранів 59 р.) з таких країн як Україна, Білорусія, РФ, Казахстан, Таджикистан, Узбекистан, Естонія, Вірменія.

В складі національної команди України були представлені три спортсмени команди “Voloshin Team” – Кириченко Владислав (ЗОШ №3), Главицький Владислав та Грєхов Іван (учні НВК “Гімназія “Перспектива”).

За результатами трьох днів  змагань бориспільські спортсмени у напруженій боротьбі посіли призові місця.

1. Грєхов Іван посів 3 місце у виді програм “Спаринг, діти 11-13 р, до 60 кг, І д.”
  2. Главицький Владислав - 3 місце у виді програм “Спаринг, юніори 14-15р., до 50 кг, І д.”

Загалом внесок бориспільских спортсменів допоміг національній збірній зайняти перше загальнокомандне місце серед усіх країн–учасниць.

Команда “Voloshin Team” працює з 2011 року в НВК “Гімназія Перспектива” (Бориспіль, вул. Київський шлях 97). Тренером команди є Волошин Андрій Валерійович, чорний пояс ІІІ дан, “тренер національного класу”. За час роботи було підготовлено чемпіонів регіональних, всеукраїнських та міжнародних змагань у різних вікових групах.