Чемпіонат світу з сучасного мечевого бою. Фото

Вишгородські лицарі привезли з Мінська шість медалей

Збірна України вперше брала участь у чемпіонаті світу з сучасного мечевого бою. До складу національної збірної увійшли представники Київщини.

Спочатку були відбіркові змагання, у яких взяли участь багато спортсменів з багатьох регіонів України в різних вікових категоріях. До збірної увійшли сто лицарів третього тисячоліття. Відбувся чемпіонат у Мінську (Білорусь) 9-10 березня.

 

 

Бійці клубу «Айна Бeра Вишгород» привезли до Вишгорода шість медалей, отриманих у різних номінаціях та вікових групах. У особистому заліку виборов срібло Ігор Патрін, у номінації 5*5 Єгор Патрін посів пeршe місцe. У цій жe номінації у різних вікових групах бронзові медалі отримали Єгор та Ігор Патріни, Іван та Андрій Наумeнки, Олeксандр Чумаков та Андрій Склярeнко. Вітаємо наших спортсменів!

ДОВІДКА. Асоціація клубів України з середньовічного бою “Айна Бера” займається вивченням та практикою різних стилів фізичного розвитку з 2005 року. Сюди входить середньовічний бій, сучасний мечевий бій, практика ведення поєдинку на різних макетах середньовічної зброї, у гармонійному поєднанні історії, туризму та спорту. В основі тренувань – практичні напрацювання з різних сфер бойових мистецтв. Займаються діти та дорослі. Клуб  організовує спортивні заходи, турніри та фестивалі історичного напрямку.

 

 

За інформацією агенції «Погляд»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.03.2019

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути