В’ячеслав Кучер: «День державного службовця - це день не раба і не батрака. Це день людини, яка служить, а не прислуговує»

В Україні щороку, 23 червня відзначають День державної служби. Приводом, щоб зробити свято професійним ще у 2003 році, стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян.

 

 

Ось і в Київській обласній державній адміністрації сьогодні відбуваються урочистості з нагоди Дня держслужби за участю безпосередньо самих держслужбовців, найкращих з яких відзначають нагородами Кабінету Міністрів України та Київоблдержадміністрації. А вітає гостей свята добрим словом та відзнаками В’ячеслав Кучер, виконуючий обов’язки голови КОДА та Сергій Дехтяренко, заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

 

 

На урочистий захід з нагоди свята завітала повним складом команда Управління фізичної культури і спорту – привітати колег, прийняти вітання у відповідь, насолодитися чудовим музичним подарунком від симфонічного оркестру «Lords of the Sound».

 

В’ячеслав Кучер, Сергій Дехтяренко

«Державні службовці присвятили своє життя служінню держави, служінню народу. Це свято людей, які щодня несуть неймовірну відповідальність, втілюючи в життя надії своїх співгромадян. Ми вітаємо всіх державних службовців з професійним святом, низький вам уклін і безмежна шана за ваш професіоналізм, за вашу відданість і виконання високих обов’язків», - такими вітальними словами та спільним виконанням державного славня розпочалися урочистості.

 

 

У свою чергу хочеться додати, щоб славні державні мужі завжди пам’ятали про відповідальність за добробут та майбутнє нашого народу, яку вони щодня несуть, виконуючи найрізноманітніші обов’язки на службі та поза нею. Адже саме держслужбовці в першу чергу відповідають за все те, що відбувається в нашій державі. То ж з гордістю несіть цю важку ношу, щоб високе звання «державний службовець» звучало гордо!

 

 

Звернувся з емоційною промовою до гостей свята В’ячеслав Кучер: «Напередодні Дня державного службовця мені випала велика честь вітати всіх нас, нашу громаду з цим чудовим професійним святом. День державного службовця, не раба, не батрака, не прислуги, - це день людини, яка служить, а не прислуговує громаді. Тих, хто в сучасних умовах виконує завдання. І завдання ці – це не вказівка керівництва, а вимоги суспільства, які найчастіше надсилаються не у вигляді звернення, а приходять у будь-який час на електронну адресу, «в лічку», коментарями у фейсбуці, з використанням дієслів наказового способу і дай Бог, щоб не образливої форми.

Служіння – це благородна справа, що може перетворитися на пекло для того, хто обрав шлях змін, хто не схибив, не злякався, не зрадив. І крок за кроком йде далі. Йде навіть тоді, коли ті, хто вимагав змін, й передумали виходити із зони комфорту, захотіли відстати, поніжитися у своєму болотці, періодично кидаючи багнюку тобі під ноги. Та до чистого тіла бруд не пристає. Ти йдеш далі, навіть коли твої ноги потопають у тій багнюці, яку тобі так щедро підкидають «однодумці». Ти йдеш, бо ти приречений служити громаді, якій від тебе насправді потрібно єдине - не забирати місце під сонцем.

Прийде час, і, можливо, в Класифікаторі професій зникне професія «державний службовець», буде щось інше. Причиною стане не відсутність потреби в таких людях, а небажання служити тим, кому ти реально потрібен.

Усіх, хто займається розумовою працею, хто з честю та гідністю виконує свою роботу, хто не втрачає оптимізму і віри в те, що робить, усіх, хто чистий серцем і помислами, - З Днем служіння справі людям! Я маю честь працювати серед найкращих, інтелектуальних, інтелігентних людей і професіоналів з великої літери. Людей, які своєю повсякденною кропіткою працею доводять, що зміни можливі. Я щасливий, бо пліч о пліч зі мною люди честі, люди з масштабом державного мислення, просто Люди.

З Днем державного службовця! Сили духу, колеги! Слава Україні!»

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.06.2019

Читати далі
Згорнути