Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я об’єднав Київщину

На теренах Київщини тривають цікаві та захоплюючі спортивні заходи - майстер-класи, конкурси, ігри та змагання в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який стартував 6 квітня і триватиме до 13 числа.

Заходи відбуваються зокрема з нагоди Всесвітнього дня здоров'я, який відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року. І головною метою є, власне, громадське здоров’я населення, формування здорових звичок, відповідальне відношення до власного здоров’я як серед дорослого населення, так і серед юного покоління тощо.

 

 

Проводить такі потрібні для розвитку фізичного здоров’я населення заходи Управління фізичної культури і спорту КОДА разом зі структурними підрозділами, що опікуються питаннями розвитку фізичної культури і спорту РДА, міст, ОТГ та спортивних комунальних закладів Київської області.

Нагадаємо, що змагання відбуваються згідно затвердженого Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Плану заходів на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 3 квітня 2019 року №210-р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: затверджено план заходів

Так, вже стали відомими вже результати проведення змагань у Макарівському районі, Обухові та Ржищеві.

Макарівщина звітує

В закладах загальної середньої освіти Макарівського району відбувалися інтелектуальні баталії з шахів та шашок.

На базі Макарівської районної дитячо-юнацької спортивної школи організовали та провели змагання серед спортсменів-ветеранів з настільного тенісу. А 6 квітня в приміщенні ДЮСШ відбулися дружні змагання з настільного тенісу за участю спортсменів СК «Фенікс» 

Мали змогу місцеві мешканці вийти на паркет та продемонструвати свої вміння у волейболі.

Відзначимо, що ініціював проведення змагань відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської РДА під керівництвом Володимира Тарнавського.

Обухів повідомляє

В рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я головним спеціалістом відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Обухівської міської ради Андрієм Тимошенком та керівником Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Русланом Трегубом 10 квітня в Обухові було також успішно реалізовано План заходів для покращення громадського здоров’я населення.

Так, для учнів Обухівської гімназії-ЗНЗ 1 ступеня імені В. Мельника на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 була проведена пізнавальна та інформативна лекція-семінар з питань реалізації прав людини та її обов’язків щодо свого фізичного здоров’я.

 

 

Ржищів інформує

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Ржищевської міської ради, який очолює Оксана Акутіна творчо підійшов до виконання затвердженого Плану для покращення здоров'я населення в області та провів ряд цікавих заходів в навчальних закладах міста.

Так, місеві мешканці мали змогу відвідати Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я», взяти участь у бесідах та годинах класного спілкування на теми «Здорове харчування», «Здоров’я - найцінніший скарб», «У здоровому тілі –здоровий дух», переглянути відеофільм «Життя та здоров’я», зробити фото-колаж «Здоровим бути модно», провести танцювальний флешмоб «Ми за здоровий спосіб життя».

Також у Ржищеві 3 квітня відбувся Кубок з футзалу серед хлопців, а 10 числа - Кубок з волейболу серед дівчат.

 

 

За перебігом цікавих подій Всеукраїнського тижня громадського здоров’я слідкуйте на нашому сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: затверджено план заходів

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: анонс заходів у Василькові

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: долучилася Рокитнянщина

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: відзначилася Фурсівська ОТГ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.04.2019

м.Ржищів
м.Обухів
Макарівська РДА
Читати далі
Згорнути