Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: долучилася Рокитнянщина

На теренах Київщини тривають цікаві та захоплюючі спортивно-масові, тематично-молодіжні та просвітницькі заходи, направлені на покращення здоров’я населення - майстер-класи, конкурси, ігри та змагання в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який стартував 6 квітня і триватиме до 13 числа.

 

 

Нагадаємо, що змагання відбуваються згідно затвердженого Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 3 квітня 2019 року №210-р.

Проводить такі потрібні для розвитку фізичного здоров’я населення заходи Управління фізичної культури і спорту разом зі структурними підрозділами, що опікуються питаннями розвитку фізичної культури і спорту РДА, міст, ОТГ та спортивних комунальних закладів Київської області.

До Всеукраїнського тижня громадського здоров’я долучилася Рокитнянщина. Так, за ініціативи завжди відповідального відділу культури молоді та спорту Рокитнянської районної державної адміністрації на чолі з Анатолієм Хоменком та за допомогою провідного спеціаліста Тамари Погасій в районі були проведені цікаві як спортивні, так і освітні заходи, до яких із задоволенням долучалися місцеві жителі різного віку. Адже всі ми знаємо, що здоров’я – то головне, та нагадати про користь фізичної культури і спорту ніколи не завадить.

 

 

Розпочався тиждень здоров’я інтелектуальними баталіями. Так, 6 квітня у шаховому клубі села Синява були проведені відкритий шаховий турнір  для дорослих та районний турнір для юнаків та дівчат. Відкритий районний турнір з шашок приймала наступного дня Житньогірська ЗОШ І-ІІІ ст.

Також 6 квітня в Рокитнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний турнір з настільного тенісу.

 

 

10 квітня в Рокитнянській райдержадміністрації було проведено засідання молодіжної громадської ради. Одним з питань, що  піднімалися, стосувалося популяризації здорового способу життя і створення умов для занять фізичною культурою та спортом  серед населення району різних вікових груп.  Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації  повідомив про плани щодо  зміцнення матеріально-технічної бази  спорту  в поточному році та будівництва нових спортмайданчиків.

І насамкінець сьогодні, 12 квітня в інклюзивно-ресурсному центрі  загальноосвітнього  навчального закладу - Синявському НВК для  батьків дітей з особливими потребами були проведені майстер-класи з рухових ігор, а для самих дітей - змагання. 

 

 

Для школярів та дорослих створені  в цьому навчальному закладі  всі необхідні умови для активних занять фізичною культурою і спортом – просторий спортивний зал, збудований спонсорами сільський стадіон та спортивний майданчик з синтетичним покриттям. Школа вже кілька років активно співпрацює з центром Євмінова, проводяться оздоровчі заняття з учнями за розробленою  В.В. Євміновим  методикою. У закладі відпрацьована система проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, які проводяться щомісяця, з участю всіх учнів. Створено фізкультурно-оздоровчий клуб "ОЛІМП" — самодіяльна організація, яка  пропагує  фізичну культуру і спорт серед учнів для зміцнення їхнього здоров'я та фізичного розвитку, ведення здорового способу життя. Найбільш поширеними є Олімпійські тижні, «Дні здоров'я», «Козацькі забави», «Старти надій», «Веселі старти», зимові та літні спартакіади, змагання за видами спорту та інші.

З початку квітня у Рокитнянському професійному ліцеї створена учнівська агітбригада, що пропагує здоровий спосіб життя, в тому числі заняття спортом і  фізичною культурою, яка популярна серед молодіжних та дитячих колективів району, - розповідає про свої надбання та ініціативи Анатолій Володимирович, начальник відділу культури молоді та спорту Рокитнянської районної державної адміністрації.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: затверджено план заходів

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я об’єднав Київщину

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: анонс заходів у Василькові

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: відзначилася Фурсівська ОТГ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.04.2019

Рокитнянська РДА
Читати далі
Згорнути