Всеукраїнську спартакіаду серед допризовної молоді приймали Бровари

Змагання в межах другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у Київській області стартували в пристоличному регіоні 13 квітня і продовжаться 20 числа.

 

 

Участь у другому етапі взяли переможці першого в кожному з районів, а також заклади спеціалізованої освіти ІІ – ІІІ ступенів військового профілю, збірні команди громад та районів. Загалом 10 команд.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Отже, змагання 2-го етапу є відбірковими на третій, фінальний етап Спартакіади, який відбудеться в травні на теренах Західної України. За підсумками змагань другого етапу буде сформовано збірну команда Київської області для боротьби у фіналі.

 

 

Відзначимо, що турнір проводиться з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних силах України та  правоохоронних органах. А основними завданнями Спартакіади є пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту.

Змагання Спартакіади проводяться за видом програми (дисципліни) військово-спортивних багатоборств – військово-прикладне семиборство. 

 

ДРУГИЙ ЕТАП. БРОВАРИ

13 квітня учасників Спартакіади вітали спортивні Бровари. 

В урочистій церемонії відкриття взяв участь співорганізатор заходу Володимир Стеценко, керівник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації разом зі своєю командою. Також на Спартакіаду завітали представники відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств" у Київській області, офіційні особи Броварської територіальної громади та інші почесні гості.

 

 

Володмир Стеценко олосив подяку представникам Броварської міської територіальної громади та вручив почесні грамоти Дмитру Рожкову, начальнику управління фізичної культури та спорту Броварської ради та Роману Кузьмуку, тренеру з лижних перегонів Броварської ДЮСШ.

 

 

Гості та учасники змагань вшанували світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії росії проти України.

 

 

Згідно програми Спартакіади спортовці змагалися в таких видах військово-прикладне семиборства:

  • демонстрували свої легкоатлетичні здібності в бігу на 100-метрівці
  • долали дистанцію на 3000 м
  • показували силову підготовку в підтягуванні на перекладині
  • правлялися у влучності з метання гранати Ф-1 на дальність

 

 

Продовжиться наступна половина другого етапу вже незабаром на Київщині з таких дисциплін як стрільба з пневматичної гвинтівки, плавання 50 м та подолання смуги перешкод (загальна контрольна вправа (ЗКВ).

За результатами змагань учасникам, які виконали нормативи, буде вручено звання кандидатів в майстри спорту та перші спортивні розряди.

 

 

Отже, в першій частині військово-прикладного семиборства в рамках 2-го етапу Спартакіади місця серед 10 команди-учасниць розподілилися наступним чином:

1 місце – Білоцерківська територіальна громада

2 місце – НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна (Боярка)

3 місце – Фастівська міська територіальна громада

 

 

4 місце – НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна №2 (Боярка)

5 місце – Великодимерська територіальна громада

6 місце – Гірська територіальна громада Бориспільського району

7 місце – Шпитьківський академічний ліцей «Скіф»

8 місце – Васильківська міська територіальна громада

9 місце – ОЗО Кожанський ліцей-гімназія з початковою школою та дошкільним відділенням

10 місце – Вишнева міська територіальна громада

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту Київської ОВА

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.04.2024

Читати далі
Згорнути