Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування

З 29 березня по 1 квітня в Трускавці відбулись грандіозні змагання зі спортивного орієнтування.

В рамках проекту О-Весна були проведені одразу 4 заходи: світові рангові змагання міжнародної федерації спортивного орієнтування, чемпіонат України серед юнаків, юніорів та ветеранів, Кубок України та Всеукраїнські змагання серед команд ДЮСШ і позашкільних закладів.

Учасники змагань

669 спортсменів з 23 областей України взяли участь у масштабних змаганнях. Крім вітчизняних спортсменів ми мали змогу побачити представників з 7 країн світу – Білорусь, Бельгія, Великобританія, Естонія, Молдова, Норвегія та Туреччина.

Від Київської області були представлені дві команди: Дитячо-юнацька спортивна школа міста Ірпеня та Київська обласна спортивна школа.

Програма змагань

Були розіграні нагороди на 4-х дистанціях: надкоротка,  подовжена, середня та скорочена.

В перший день змагання проходили в центрі Трускавця. Фінішна арена надкороткої дистанції знаходилась на головній сцені міста. Шикарне відкриття, сотні вболівальників, виступи відомих артистів, привітання від мера та громади міста приємно вразили учасників змагань. Але головне, заради чого ми приймаємо участь у змаганнях – це результат.

Результати надкороткої дистанції:

Чемпіонами України стали Станіслав Поляниця (Ч-20), Марія Тимощук (Ж-20). Срібні призери: Юлія Трохимчук (Ж-18), Світлана Кобець (Ж-20), В'ячеслав Матяш (Ч-20), Микита Звягін (Ч-18). Бронзові призери: Віталій Гичко (Ч-21 Е), Тетяна Петруняк (Ж-12).

Другий день змагань проходив в горах біля міста Трускавця. Важка у фізичному і технічному плані дистанція, яка частково проходила по снігу випробувала спортсменів по справжньому!

Результати на подовженій дистанції

Чемпіонами України стали: Юлія Трохимчук (Ж-18), Марія Тимощук (Ж-20), Станіслав Поляниця (Ч-20). Срібні призери: Костянтин Щукін (Ч-21Е), Микита Звягін (Ч-18), Світлана Кобець (Ж-20), В'ячеслав Матяш (Ч-20). Бронзові нагороди: Тимофій Теремецький (Ч-16),

Третій день змагань пройшов на березі озера Солониця, яке є однією з

візитівок Трускавця. Спортсмени розіграли комплекти нагород на середніх дистанціях. Динамічна дистанція, що проходила на складній в технічному плані місцевості не всім принесла бажаний результат. Були на фініші і сльози і розпач, але багато хто з наших спортсменів зміг досягти успіху.

Результати середньої дистанції

Звання чемпіона України виборола Юлія Трохимчук (Ж-18). Срібна нагорода в активі Станіслава Поляниці (Ч-20). Бронзові нагороди здобули: Віталій Гичко (Ч-21 Е), Тимофій Теремецький (Ч-16), Микита Звягін (Ч-18).

В четвертий день змагань були розіграні нагороди на скорочених дистанціях.

Три попередні дні змагань, які проходили в центрі міста та на гірській місцевості, вкрай виснажили спортсменів. Наші спортсмени були готові до таких випробувань і показали наступні результати.

Результати скороченої дистанції.

Чемпіонами України стали: Юлія Трохимчук (Ж-18), Марія Тимощук (Ж-20). Срібні призери: Станіслав Поляниця (Ч-20), Микита Звягін (Ч-18), Світлана Кобець (Ж-20), Віталій Гичко (Ч-21 Е), Тимофій Теремецький (Ч-16). Бронзові призери: Микита Анопко (Ч-20).

Зусилля орієнтувальників Київщини дозволили командам дитячо-юнацької спортивної школа міста Ірпеня та Київської обласної спортивної школи досягти фантастичного результату. Серед 22 спортивних шкіл наші команди посіли 1 і 2 місця.