Всеукраїнські змагання з лижоролерів, Чернігів. Фото

Всеукраїнські змагання з лижоролерів як підготовка до чемпіонату світу

26-28 липня в Чернігові відбувалися всеукраїнські змагання з лижоролерів серед юнаків та дівчат. Боролися за перемогу представники Київської, Харківської, Сумської, Закарпатської та Чернігівської областей. Загалом взяли участь понад 100 спортсменів.

«Ці перегони є підготовкою до всеукраїнських та міжнародних змагань з лижного спорту, - коментує головний суддя Михайло Даниленко. - Деякі спортсмени, які брали участь у змаганнях, ще відбиратимуться в Естонії на чемпіонат світу. І якщо хтось отримає ліцензію і потрапить до збірної, то він прийматиме участь на ЧС в латвійській Мадоні».

«Успішно виступили вихованці Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Паша Пелей виборов золоту медаль в гонці 7,5 км вільним стилем та срібну - класичним. Серед жіночої групи двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу Настя Шаболдіна, ставши володаркою двох срібних медалей. Я вітаю усіх тренерів!, - коментує успіхи своїх підопічних старший тренер збірної Київщини Микола Фастовець. – Нашим спортсменам не вистачало інвентаря, а так результат був би ліпший. Адже часто спортсмени не шкодують на змагання і власних коштів».

Бронзову нагороду всеукраїнської першості взяв Артем Казарян з Броварів на дистанції класичним стилем.

Анастасія Іванченко стала двічі чемпіонкою України – вільним та класичним стилем.

Потрапили в призери серед чоловіків і підопічні Володимира Ольшанського. Олександр Ніконович став віце-чемпіоном України у «класиці». Валентин Кис у 10-кілометровій дистанції вільним стилем посів третє місце.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.07.2019

Читати далі
Згорнути