Всеукраїнська першість з лижних гонок у Сколе. Фото

Всеукраїнська першість з лижних гонок у Сколе

15–17 грудня у Сколе на Львівщині одночасно відбувалися два змагання з лижних перегонів. Всеукраїнські змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат та чемпіонат України з лижних гонок серед школярів.

У змаганнях брали участь 10 вихованців Броварського вищого училища фізичної культури.

За підсумками всеукраїнських змагань три вихованці училища вибороли срібні нагороди. Так, друге місце посіли Артем Казарян на дистанції 5 км класичним стилем, Олексій Ільницький на дистанції 3 км класичним стилем та Анастасія Іванченко на дистанції 3 км класичним стилем.

На всеукраїнській першості вихованці БВУФК вибороли два срібла та посіли друге загальнокомандне місце. У особистій першості срібні нагороди на дистанції 7,5 км вільним стилем здобули Маріанна Сегляник та Артем Казарян.