Володимир Матвійчук,Вінниця. Фото

Володимир Матвійчук: усі шість раундів був видовищний, напружений бій. ФОТО

Володимир Матвійчук, головний куратор з боксу Київської області, впевнено здобув перемогу у п'ятому для себе поєдинку на професійному ринзі, який відбувався вчора на вечері боксу у Вінниці.

 

 

Український боксер, учасник Олімпійських ігор, володар багатьох титулів і нагород у 6-му раунді переміг білоруса Андрія Сталярчука.

 

 

Прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося поспілкуватися з Матвійчуком відразу після бою. Ось якими враженнями про сам бій та навколо нього ділиться Володя:

«Боксував з досвідченим боксером з Білорусі, який провів 45 професійних поєдинків. Усі шість раундів був видовищний, напружений бій.

Дуже приємно відзначити величезну підтримку – вболівати за мене  приїхали мої друзі з багатьох куточків України. Поєдинки проводилися у вщент заповненому спортивному комплексі «НОКАУТ». Щира дяка усім тим людям, які підтримували і підтримують мене і сьогодні. Окремі слова вдячності людині, яка дала можливість підготуватися і провести поєдинок - заслуженому юристу України Василю Дячуку».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.09.2018

Читати далі
Згорнути