Володарка Кубку світу фехтувальниця Ольга Єсіна: «Цього разу Гімн України був для мене особливий. Бо в моїй країні йде війна!» (ФОТО)

З 10 по 12 червня в Клагенфурті (Австрія) відбувався Кубок світу з фехтування на візках.

 

 

Високотитулована фехтувальниця Київщини, білоцерківчанка Ольга Єсіна змусила австрійців двічі вмикати українській славень та здіймати синьо-жовте знамено над подіумом пошани. В результаті вдалого виступу спортсменка, яка тренується під успішним керівництвом заслуженої тренерки України Надії Борболюк, здобула золоті медалі зі шпаги та рапіри, перемігши в фіналі категорії В Сільвію Таубер з Німеччини.

 

 

«Цього разу Гімн України був для мене особливий. Бо в моїй країні йде війна! Мені перехоплювало подих від почуття гордості. За країну, за ЗСУ! Я дуже пишаюся та горджуся, що я Українка. І в Австрії лунав Гімн України два дні поспіль!!!», - розповідає в ексклюзивному коментарі прес-службі Управління молоді та спорту Київської обласної адміністрації двічі володарка Кубку світу.

 

 

Привітав спортсменку на своїй сторінці в Фейсбуці і білоцерківський міський голова Геннадій Дикий:

«Починаємо тиждень з чудових новин! Двічі замайорів в Австрії український прапор на найвищій сходинці п'єдесталу Кубку світу з фехтування на візках. Підняла його Ольга Єсіна - наша білоцерківська спортсменка! Нехай ці дві золоті медалі, здобуті пані Ольгою символізують усьому світу, що українці не просто незламні - вони обов'язково переможуть! Вітаємо і пишаємось нашою землячкою!»

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.06.2022

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути