відкритий  Кубок Бориспільщини з  волейболу. фото

Волейбольне свято на високій мажорній ноті

Своїм святковим настроєм, дружньою товариською атмосферою та  захоплюючими волейбольними баталіями цей турнір запам’ятається  надовго.

Це про нещодавні події у спортивному ігровому залі Бориспільської ДЮСШ.  В цей день вже традиційно (шостий рік поспіль) проводився Відкритий  Кубок Бориспільщини з  волейболу на честь  почесного громадянина Бориспільського  району,  а у  недалекому минулому голови Бориспільського районного комітету  з фізичної культури і спорту  Григорія Білима.

 

 

Чому з волейболу? Все дуже просто. У  свій час Григорій Тимофійович сам був завзятим волейболістом  і зробив дуже багато для розвитку цього виду спорту на теренах  як Бориспільщини так і столичної області. Кілька днів тому йому  виконалось 79 років, але не зважаючи на свій поважний вік, він  продовжує  трудовий спортивний шлях, який став сенсом всього його  життя. Так, він, безумовно, людина  того покоління, які були фанатиками своєї справи, безкорисними бійцями його величності спорту. Отже, від організаторів змагань та всієї спортивної громади Бориспільської міської ОТГ  щиро бажаємо Григорію Тимофійовичу міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, а також  і надалі бути  у спортивному строю  працівників мережі фізичної культури і спорту!

 

 

А тепер кілька  рядків про хід самих змагань, які на цей раз організовував та проводив Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоровя населення. Продемонструвати свою майстерністю на ігрові майданчики Бориспільської ДЮСШ в цей день вийшло шість чоловічих волейбольних дружин. Ігри відбувалися у двох підгрупах  за коловою системою. Переможці підгруп в очному двобії  і розіграми головний трофей змагань – Кубок та комплект золотих медалей.

 

 

У головному матчі того ігрового дня зустрілись волейбольні дружини сіл Ревне та Сеньківка.  В упорному протистоянні перемогу одержали гравці Сеньківки. Волейбольна дружина Ревного стала срібним призером змагань. А на третьому місці опинилася команда села Вороньків. Теж молодці. Слід назвати також  інші команди, які брали участь у змаганнях. Вони заслуговують, безумовно, подяки і вшанування не менш чім переможці. Це волейболісти сіл Гора, Іванків та Чубинське.

В урочистій обстановці переможцям змагань  Григорієм Білимом були вручені спортивні трофеї.

 

 

До цього слід додати, що під час невеликої перерві після першого туру ігор відбулось урочисте вітання «головного винуватця» цих змагань  Григорія Білима - з його Днем народження. Ювіляра щиро привітали директор Бориспільського міського центру спорту та ФЗН  Костянець Микола, директор Бориспільської ДЮСШ Михайло Шкоруп, «делегації»  від усіх команд-учасниць, колеги по роботі з ювіляром, активісти з фізичної культури і спорту Бориспільщини.

В цілому  відбувся  пройшов і завершився на високій мажорній ноті.

 

                                                                                                                            Віталій Кубов

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.03.2021

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути