всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон», Тернопіль. фото

«Водна арена Тернопіль» прийняла всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон»

Минулого вікенду унікальний Центр веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль» приймала Всеукраїнські змагання серед клубів та чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ з веслування на човнах «Дракон».

 

 

Відзначимо, що «дракони» Київської області на всеукраїнських змаганнях були представлені спортсменами спортивного клубу «ДБС Київ», а на чемпіонаті серед ДЮСШ честь області захищала команда Київської обласної комплексної ДЮСШ (Ірпінь).

Вихованці тренерського штабу Наталії Єременко та Валерія Моргуна дуже достойно виступили на змаганнях та посіли призові місця.

 

 

Перший день змагань на дистанції 2000 метрів ознаменувався трьома нагородами - двома бронзовими у жінок D-22 та D-12 та сріблом серед молоді до 23 років у змішаному класі D-12.

Другий день змагань дистанція 500 метрів приніс нашій команді бронзу у змішаному класі D-12, бронза у жіночому класі D-22 та срібло молодь до 23 років у змішаному класі D-12.

Заключний змагальний день, дистанція 200 метрів – нарешті в нас золото! Найкращими спортсменами Київщини стали у змішаному класі D-22 та у змішаному класі молодь до 23 років D-12. А у змішаному класі D-12 та  у жіночому класі D-22 маємо дві бронзи. Як відзначає тренека команди Наталія Єременко, ця перемога у міксі стала історичною, бо ще ніколи Київщина не перемагала в цій дисципліні.

ВІДЕО переможного заїзду команди Київщини (5-та доріжка)

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.10.2021

Читати далі
Згорнути