Меморіал Леоніда Дуная. Фото

Владислав Остапенко виборов "золото" на меморіалі Леоніда Дуная

19 та 20 січня у Харкові в Палаці спорту «Локомотив» відбулися змагання з вільної боротьби серед кадетів пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная, який за більш ніж півстолітню тренерську кар'єру виховав більше ста майстрів спорту СРСР та України.

Участь в них взяли близько 400 юних спортсменів 2001-2002 років народження з України, Білорусі, Греції, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Німеччини, Польщі та Туреччини.
Також  проходили й командні змагання, переможцем яких стала збірна України. В складі Збірної України боровся й вихованець Київського обласного центру олімпійської підготовки (відділення вільної боротьби с.Здвижівка) Владислав Остапенко виборов "золото" змагань у в/к до 55 кг (34 учасники).
У фіналі українські борці виграли у команди Грузії. Третє місце посіла збірна Білорусі.
Цей турнір став для українських борців одним з етапів підготовки до  чемпіонату України, який пройде з 5 по 9 березня в Донецькій області.
За два дні змагань Владислав провів десять зустрічей.