чемпіонат Європи U-23 з академічного веслування. Ajnj

Владислав Гисар - срібний призер чемпіонату Європи з академічного веслування

6-8 вересня в Яніні (Греція) вібувалися змагання чемпіонату Європи U-23 з академічного веслування.

У складі збірної команди за молодіжну першість континенту змагався і спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – повідомлять в ШВСМ.

Владислав Гисар виступав у складі чоловічої вісімки, разом з Даниїлом Єгоровим, Олександром Нагребельним, Павлом Дощенко, Романом Кириловським, Євгеном Александровим, Денисом Шкляруком, Олександром Сидоруком та стерновою Веронікою Васьків,

У фіналі наш екіпаж посів друге місце з часом - 5.43.35. До переможця не вистачило - 2,48 секунди. Команда виборола срібло, виступаючи серед семи екіпажей. Ця медаль чоловічої вісімки стала єдиною нагородою збірної команди.